Home Tournaments Member Access Director Access

2020 Aurora Cup - Players by Rating

    

Players - Click name for available resultsStateClubRatings
Seed / Elig
Events - Hover over event for more info
Thiago Farias MonteiroFN 2768 / 2768  OSNGL    ODBLS  
Sheng XiFNChina2750 / 2750  OSNGL    ODBLS  
Sharon AlguettiNJNone2666 / 2668  OSNGL    ODBLS  
Yichi ZhangMSExperior TTC2639 / 2639  OSNGL    ODBLS  
Gal AlguettiNJNone2622 / 2605  OSNGL    ODBLS  
Pu LiMNKansas City TTC2603 / 2603  OSNGL  
Dan LiuCAICC2593 / 2593  OSNGL    U2600    ODBLS  
Tianrui ZhangCATable Tennis America2589 / 2594  OSNGL    U2600    ODBLS  
Yinka OlasojiNJNone2577 / 2577  ODBLS  
Daming ZhaoCH 2573 / 2573  OSNGL    ODBLS  
Adar AlguettiNJNone2552 / 2535  ODBLS  
Bruno Ventura Dos AnjBRNone2535 / 2521  OSNGL    U2600    ODBLS  
Ye TianMASpartans TTC2524 / 2561  OSNGL    U2600    ODBLS  
Zongqi Henry ZhongNJNJTTC2520 / 2479  U2600    ODBLS  
Chance FriendOHSamson Dubina Table Tennis Academy2515 / 2511  OSNGL    U2600    ODBLS  
Sid NareshILExperior TTC2485 / 2485  YTH18    OSNGL    U2600    ODBLS  
Chen WangNY 2476 / 2458  OSNGL    ODBLS  
Isiaka WahabINSpinBlock Table Tennis Center2428 / 2428  OSNGL    U2600    OVR40    ODBLS  
Kai JiangILExperior TTC2421 / 2421  OSNGL    U2600    ODBLS  
Artur KurekILExperior TTC2376 / 2376  U2400  
Daniel R. SeemillerINSouth Bend TTC2332 / 2348  OSNGL    U2600  
Nandan NareshILExperior TTC2329 / 2329  YTH18    OSNGL    U2600    YTH14    U2400    ODBLS  
Wojciech WolskiILSchaumburg TTC2326 / 2326  OVR40  
Michael WolskiILExperior TTC2319 / 2319  U2600    U2400  
Oliver GartnerIL 2314 / 2314  U2400  
Marcin KurczIL 2311 / 2311  U2600    U2400  
Eliel SosisMANone2305 / 2305  YTH18    U2600    U2400    ODBLS  
Stephen ChuNJLYTTC2301 / 2350  OSNGL    U2600    U2400    ODBLS  
Felipe MoritaILLindenwood University2288 / 2288  OSNGL    U2300    U2400    D3800  
Sabrina ZhuGAAITTA2265 / 2265  OSNGL    U2300    U2600    WOMEN    U2400    ODBLS  
Anish ShankarINSpinBlock Table Tennis Center2251 / 2181  U2300    U2400    U2200  
Oluwole AyangadeGAAGTTA2240 / 2240  U2300    U2400  
Gediminas MickusILExperior TTC2225 / 2225  U2300    U2400  
Vikash SahuCA 2216 / 2216  OSNGL    U2300    U2600    U2400  
Shashin ShodhanCAFremont Table Tennis Academy2212 / 2289  OSNGL    U2600    U2400    OVR40  
Viktor BedriichukILExperior TTC2208 / 2193  U2300    U2200  
Andrew LouvierMOSt. Louis TTC2206 / 2206  OSNGL    U2300    U2600    U2400  
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2200 / 2168  U2300    U2400    OVR40    U2200    ODBLS  
Joe PodvinMNTable Tennis Minnesota2186 / 2186  OSNGL    U2300    U2400    U2200  
Maria SirakovaILExperior TTC2177 / 2177  YTH18    OSNGL    U2600    WOMEN  
Patryk ZyworonekILExperior TTC2170 / 2181  YTH18    U2600    U2400  
Phillip TamIL 2157 / 2157  OVR40    U2200  
Leon LiILExperior TTC2152 / 2152  U2300    OVR40    U2200    OVR50  
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2143 / 2143  U2300    OVR50  
Janusz FraneczekILExperior TTC2142 / 2142  U2300    U2400    OVR40    OVR50  
Jeremy SneedenMNTable Tennis Minnesota2138 / 2138  OSNGL    U2300    U2600    U2400    U2200  
David RobertsWASeattle Pacific TTC2124 / 2124  U2300    U2400    OVR40    U2200    OVR50  
Aniruddha DamleILFox Valley TTC2119 / 2119  U2300    OVR40    U2200  
Amey AroskarIL 2110 / 2110  OSNGL    U0800  
Vivek KiniILNone2102 / 2102  OVR40    U2200    ODBLS  
Isabella XuNCTriangle TTC2095 / 2039  YTH18    U2300    YTH14    WOMEN    U2400  
Aniruddh ShahalILExperior TTC2093 / 2093  U2300    U2200    U2100  
Arcot NareshILExperior TTC2089 / 2089  U2300    U2400    U2200    OVR50  
Michio MoritaMINone2088 / 2131  U2300    U2400    U2200  
Igor FalchukILExperior TTC2087 / 2087  U2300    U2400    U2100    D3800  
Krzysztof SzostakILExperior TTC2080 / 2080  U2100  
Rachel WangNCTriangle TTC2073 / 2073  U2300    WOMEN    U2400    U2100    ODBLS  
Danny WilliamsILNet & Paddle2068 / 2068  U2600    U2400    D3800  
Bogdan PlugowskiILExperior TTC2067 / 2067  U2100  
Changbo LuNCTriangle TTC2065 / 2065  YTH18    OSNGL    U2300    YTH14    U2400    U2200    ODBLS  
Alex PenkhasovOHStrongsville TTC2060 / 2060  U2400  
Michael GuoTXKTTA2053 / 2053  YTH18    OSNGL    U2300    U2600    YTH14    U2400    U2200  
Ejaz ShahILExperior TTC2044 / 2044  U2200    U2100  
Aaron AveryWIMadison TTC2038 / 2038  OSNGL    U2300    U2200    U2100    OVR50  
Nicholas ShillingWIMilwaukee TTC2036 / 2036  U2400    U2200  
Jeff JohnsonMIFarmington Hills TTC2033 / 2020  U2300    U2600    U2400    U2100    D3800  
Alexander CaiWIMilwaukee TTC2025 / 2025  OSNGL    U2300    U2200    U2100  
Akash TembeMNTable Tennis Minnesota2017 / 2017  U2300    U2400    U2200    U2100  
Andy WangTXHITTA2009 / 2022  YTH18    U2300    U2600    U2400  
Sylwester SobotaILExperior TTC2006 / 2006  U2100    D3800  
Paul Victor PashukuILNet & Paddle2003 / 2003  D3800  
Yokutkhon MetinovaMNNone1996 / 1996  OSNGL    U2600    U2200    U2100  
Sebastian MihaiOH 1993 / 1993  D3800  
Dylan GarlandOKTulsa TTC1990 / 1990  D3800  
Chin-Kuel HsuIL 1989 / 1989  U2400  
Danny WanMDNone1989 / 2000  U2300    U2400    U2200    U2100  
Zbigniew JablonskiILWheeling1984 / 1984  U2300    U2400    U2200    U2100  
Justin WuILExperior TTC1981 / 1981  U2300    U2400    U2200    U2100  
Piotr SojaILExperior TTC1981 / 1981  U2300    U2200    U2100  
George WangILExperior TTC1981 / 1981  U2200  
Scott MeredithMO 1968 / 1968  OSNGL    U2000    U2300    U2600    U2400    U2200    U2100  
Jerry LouILKansas City TTC1968 / 1968  U2400    OVR40    OVR50  
Anav GuptaNCAfter School Learning Tree1968 / 2024  U2300    U2600    U2400    U2200  
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1965 / 1965  U2300    U2200  
Brian NgeunjuntrILExperior TTC1959 / 1959  U2000    U2300    U2600    U2400    U2200    U2100  
Sam Oluoch ImboMNMN TTC1957 / 1957  U2000    U2300    OVR40    U2200    OVR50  
James DixonMINone1956 / 1956  U2000    U2300    U2400    U2200    U2100  
Keigo YamagamiIL 1953 / 1953  U2400    U2200    U2100  
Piotr JuszkiewiczNELincoln TTA1946 / 1946  OVR50  
Kevin NabityIADes Moines TTC1941 / 1941  OSNGL    U2000    U2300    U2600    U2100    OVR50  
Slawomir GackiOH 1941 / 1941  U2000    U2300    ODBLS  
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937  U2000    U2300    U2200    U2100  
Bogdan PalarzILExperior TTC1937 / 1962  U2200    U2100  
Seemant TeotiaGAAITTA1930 / 1930  U2300    U2400    U2200    U2100  
Jerred MiklowcicNCTriangle TTC1910 / 1910  OSNGL    U2000    U2300    U2600    U2400    U2200    U2100  
Kevin VileikisILExperior TTC1907 / 1907  U2300  
Aarthi LoganathanMNTable Tennis Minnesota1907 / 1907  OSNGL    U2000    U2300    U2600    YTH14    WOMEN    U2400    U2100  
Marc VillanuevaILExperior TTC1906 / 1906  U2300  
Omprakash KuppurajahILFox Valley TTC1904 / 1904  U2000    U2300    U2100  
Jake ArciniegaMILindenwood University1903 / 1903  D3800  
Razmig BoghikianMIFarmington Hills TTC1896 / 1888  U1900    OSNGL    U2000    U2300    U2400    U2200    U2100  
Blake CottrellOHSamson Dubina Table Tennis Academy1881 / 1881  U1900    U2000    U2400    U2100  
Muris SilicILExperior TTC1867 / 1867  U2400    U2200    U2100  
Aswin KumarWIMilwaukee TTC1861 / 1861  U2200    U2100  
Mushahid RazaMIFarmington Hills TTC1861 / 1853  U1900    U2000  
Jon AugspurgerIADes Moines TTC1851 / 1851  U1900    U2000  
Pavana DaveILExperior TTC1844 / 1844  U1900    U2000  
Adam SlomskiOHStrongsville TTC1841 / 1823  U2000    U2300    ODBLS  
Peter GaidarevMABoston TTC1838 / 1838  U2000    OVR50  
Sreekanth KatikalaNEOmaha TTC1838 / 1838  U2400    OVR40  
Sebastian ReyesILSchaumburg TTC1837 / 1837  U2000    U2300    ODBLS  
Brett StewartIADes Moines TTC1831 / 1831  U1900    U2000    U2200    U2100  
Steve GonzalesMIFarmington Hills TTC1824 / 1828  OSNGL    U2000    OVR50  
Lance WeiMDMDTTC1822 / 1822  U2300    U2200    U2100  
Ishan PatelIAIowa State University1811 / 1811  U1900    U2100  
Pawel ZychILExperior TTC1805 / 1805  U1900    U2000  
John LauCO 1805 / 1805  U1900  
Jagannathan RamakrishnanMNTable Tennis Minnesota1803 / 1803  U1900    U2200  
Rahul DwivediMI 1803 / 1803  U1900    OSNGL    U2300    U2600    U2100  
Scott PechterILVernon Hills1796 / 1796  U1900    U2000  
Mauricio Reyes HigueraILExperior TTC1790 / 1790  U2000    U2300    ODBLS  
Greg MillerMNTable Tennis Minnesota1790 / 1790  D3800  
Jamy SneedenMNTable Tennis Minnesota1789 / 1789  U1900    YTH18    U2300    U1800    U2600    U2400    U2200  
Thomas DeeringIAIowa State University1783 / 1783  U1900    U2000    U1800  
Kyle MikotaILUniversity of Iowa1781 / 1781  U1900    U2200    U2100  
William KindigILSaint Louis TTC1777 / 1777  U1900    U2000    U2200    U2100  
Matthew WorrellSCMyrtle Beach TTC1773 / 1773  U1900    U2000    U2100  
Anujay GuptaILSchaumburg TTC1772 / 1772  U1900    U2000  
Shaikh AliWIMadison TTC1769 / 1769  U2300    U2200    U2100  
Shukan DaveILExperior TTC1766 / 1766  U2000    U1800  
Pedro GarcesTXNone1757 / 1759  U1900    U2000    U1800  
Gerry MillerMNTable Tennis Minnesota1755 / 1755  OSNGL    U2000    U2100    OVR50    D3800  
John BrandtILFox Valley TTC1752 / 1752  U1900    U2000    U2200    U2100  
Faizaan ShaikhILSTTC1751 / 1751  U2000    YTH14    U2100  
Medha KrishnaGAEC Sports1748 / 1741  YTH18    OSNGL    YTH14    WOMEN  
Nabil ShehadehILExperior TTC1744 / 1744  U2200    U2100  
David FeerstILExperior TTC1740 / 1740  U1900    U2000    U2400    U2100  
Sirat MokhaWIMilwaukee TTC1739 / 1739  U1900    U2000    U2300    U2200    U2100  
Pranav ShahalILExperior TTC1734 / 1734  U1900    U1800    U1750  
Eric ToILExperior TTC1731 / 1731  U1900    U2000    U1750  
J. Bryant EvansILCCTTC1729 / 1729  OSNGL    U2000    OVR50    U1750  
Tay NguyenINSpinBlock Table Tennis Center1726 / 1726  U1900    U2000    U2300  
Roman ZilbermanMI 1718 / 1718  U1900    U2000    U1800  
Meng-Yu WangCASwan Warriors TTC1714 / 1643  U1900    U1700    U2000    U1800    U2100    D3800  
Doug WruckWIMilwaukee TTC1712 / 1712  U2000    U2300    U1800    U2400    U2100  
Si CheongMDBaltimore TTC1712 / 1825  U1900    U2000    U2100    D3800  
Vadim KorneevONWindsor TTC1708 / 1705  U1900    U2000    U1800    U2100    U1750  
Chad DammarMIMI1706 / 1706  U1900    U2300    U2400    U2100    D3800  
Mellynda JiaWIMilwaukee TTC1705 / 1705  U2000    U2300    YTH14    WOMEN    U2100    U1750  
Zbigniew SobolakIL 1693 / 1693  OVR40    D3800  
Ashwini SinghINSpinBlock Table Tennis Center1693 / 1723  U1900    U1800    WOMEN    U2100  
Maziar MohammadiCODenver Table Tennis Alliance1690 / 1690  U1900    U1700    U1800    OVR40    U1750    D3800  
Max IvryWIMadison TTC1690 / 1690  U1900    U2000    U1800  
Van JohnsonILKillerspin1683 / 1683  U1900    U2000  
Stanley HarnILNet & Paddle1680 / 1680  D3800  
Asif RehmaniILAKYSB Naperville TTC1672 / 1672  U1900    U2000    U1800  
Eric WanMIFarmington Hills TTC1669 / 1659  U1900    U1700    U2000    U1800    U2100  
Robert DouglassILNet & Paddle1667 / 1667  U1800  
Kathy TangCAPleasanton TTC1666 / 1666  U1700    WOMEN    U2100  
Kaibai LiuILFox Valley TTC1666 / 1666  U1900    D3800  
Mark J. HoffmanILChicago TTC1664 / 1664  U2000    U1800  
Scott C. LandonWIMadison TTC1663 / 1663  U1700    U2000    U2200  
Eryk EmilianowiczILFox Valley TTC1660 / 1660  U1800    U1750    D3800  
Daxesh GohelMOSaint Louis TTC1658 / 1658  U1800    U2100  
Jim BiggsIL 1653 / 1653  U1700    U2100  
Anaya GokarnMNTable Tennis Minnesota1648 / 1648  U1700    U2000    U2300    U1800    YTH14    WOMEN    U2100  
Matt StockhamILSchaumburg TTC1635 / 1635  U1900    U1800  
Jim GablemanWIMilwaukee TTC1631 / 1631  U1900    U2000    U1800  
Jacob KarrasWINone1611 / 1611  U1900    U1700    U1800  
Joseph FreedmanINSpinBlock Table Tennis Center1603 / 1603  U1900    U1800    U1750  
Mark FlemingMNTable Tennis Minnesota1598 / 1562  U1900    U2400    U2100    D3800  
Rohit KalraINSpinBlock Table Tennis Center1593 / 1593  U1900    U2000  
Yunhu WanMDNone1583 / 1478  U1700    U1800  
Shaun TanILNet and Paddle1580 / 1580  U1900    U2000    U1800  
Arsen GaysinIL 1575 / 1575  U1800    U1600    U1750  
Mason CarterIANone1571 / 1571  U2000    U1600  
Ferit AkovaINSouth Bend TTC1571 / 1571  U1900    U1750  
Alina DangTXHITTA1569 / 1584  U1900    U2300    U2200    U2100  
Shreedhar RanabhatWIMadison TTC1562 / 1562  U1700    U2000    U1800    U1600  
Nathan CosletMOSt. Peters TTC1560 / 1560  U1700    U1800    U1600    U1750    D3800  
Paul KrynskiILHighland TTC1551 / 1551  U1900    U1700    U1800  
Madison ChaoWI 1547 / 1547  U1600    U1750  
Sam BurnsINSouth Bend TTC1545 / 1545  U1900    U1750  
Jeffrey TwietmeyerILWheaton TTC1528 / 1528  U1700    U1600  
Justin ToILExperior TTC1524 / 1524  U1800    YTH14    U1750  
Percy JohnsonMNTable Tennis Minnesota1516 / 1516  U1700    U1800    U1600    U1750  
Ayush LingamMIFarmington Hills TTC1509 / 1501  YTH18    U1700    U1800    U1600    D3800  
Alex StulceMOSt. Peters TTC1507 / 1507  U1700    U1800    U1600    U1750    D3800  
Ciprian BalaciILChi Slam TTC1500 / 1500  D3800  
Michael GodlewskiILExperior TTC1487 / 1487  U1900    U1800    D3800  
Steve EzzoCAWCTTA1484 / 1484  U1900    U2000    U1800  
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1482 / 1482  U1900    U2000    U1800  
Pouye KhoshkhoosaniOHTan's Table Tennis Training Club1480 / 1480  U1900    WOMEN    U2100  
Tomasz SzacilowskiILFox Valley TTC1478 / 1478  U1800    U1750    D3800  
Jaymee StoutINSpinBlock Table Tennis Center1473 / 1473  WOMEN  
Atif BilginILSchaumburg TTC1469 / 1469  U1600    U1500  
Mohan SukumaranIL 1467 / 1467  U1900  
Luojiao ShenMIFarmington Hills TTC1466 / 1466  U1700    U1800    U1600  
Veera ChandrikaILEOLA TT1464 / 1464  U1800    U1600    U1750  
Jered ShillingWIMilwaukee TTC1452 / 1452  U1500  
Suresh Kumar AmirthalingamIL 1442 / 1442  U1900  
Kazek Israni-WingerIADes Moines TTC1440 / 1440  U2000    U1600  
Sandor FeherIL 1435 / 1435  U1800  
Nikhith RaoILBrian Bae TTC1420 / 1420  U1900    U2000    U1800  
Rick SchenkerILSeward Park TTC1418 / 1418  U1800    U1600  
Keith WillardMNTable Tennis Minnesota1405 / 1405  U1900    U1700    U1800    U1750  
Raimonda SimkonieneIL 1400 / 1400  D3800  
Lawer Dixon JrILWashington Park1389 / 1389  U1400    U1700    U1800    U1600    U1500  
Jason NybergCOColorado Springs TTC1388 / 1305  U1400    U1700    U1600    U1500  
Meenakshisundar PanneerselvamMI 1359 / 1444  U1500  
Arun GovindhanIL 1353 / 1353  U1800    U1600    U1750  
Claudia LeowILKillerspin1344 / 1344  U1700    D3800  
Nathaniel DilworthTXSATTC1338 / 1189  U1900    U1700    U1800    U2100    U1500  
Malik HashwaniILFox Valley TTC1324 / 1324  OSNGL    U1600  
Stoyan StoychevILNone1321 / 1321  U1400    U1700  
Dan TsingMIFarmington Hills TTC1310 / 1310  U1800  
Akshay ParkhiWIMilwaukee TTC1300 / 1300  U1600  
Ed MolendaINHighland TTC1289 / 1289  U1600    U1750  
Hanchen Jiang Seward Park TTC1280 / 1280  U2000    U1600  
Ehsan KarimiCO 1279 / 1250  U1900    U2100  
Kenneth MaCA 1278 / 1278  U1400    U1700    U2000    U1800    U1600    U1500  
Senthil Kumar RanganathanIL 1275 / 1275  U1400    U1500  
Wesley WuILExperior TTC1273 / 1273  U1400    U1700    U1800    U1600  
Tim StoyanovILExperior TTC1264 / 1264  U1400    U1700  
Luke DaveyMIFarmington Hills TTC1257 / 1152  U1400    U1700    U1800    U1600  
Kosta ManahovIL 1236 / 1236  U1400    U1700  
Leszek ZabieglyILSchaumburg TTC1236 / 1236  U1400  
Amina BatkhuyagILExperior TTC1230 / 1230  U1500  
Logan RamasamyMNTable Tennis Minnesota1217 / 1217  U1800  
Ron ChinILWheaton TTC1214 / 1214  U1400    U1700  
Praveena BalasubramanianILNone1211 / 1211  U1800    U1500  
Sathiyaraj JagadeshILSchaumburg TTC1204 / 1204  U1400  
Xinchen PanILKillerspin1201 / 1201  U2000    U1800    U1600  
Tim O'NeilWIMilwaukee TTC1191 / 1191  U1400    U1700    U1600  
Scott FinleyWIMadison TTC1188 / 1188  U1200    U1600    U1500  
Roman PetryshynILExperior TTC1186 / 1186  U1200    U1600  
Alfred GrahamCAGilbert Table Tennis Center1176 / 1074  U1400    U1200    U1600    U1500  
Ethan TalrejaILIMSA TT club1166 / 1166  U1400    U1200    U1600    D3800  
Kelvin LeeILExperior TTC1165 / 1165  U1400    U1500  
Craig OsikowiczIL 1159 / 1159  U1400    U1700    U1200    U1800    U1600    U1500  
Michael PtasnikIL 1157 / 1157  U1500  
Yuriy BukhaloIL 1144 / 1144  U1200    U1600  
Nilan PatelILIMSA TT club1126 / 1126  U1400    U1200    U1600    D3800  
Mario TejadaIL 1123 / 1123  U1200  
Geetha KrishnaGAEC Sports1113 / 1113  YTH14    WOMEN  
Ngai Chung 'Ben ChanIL 1102 / 1102  U1900    U1800  
Camy LauCO 1078 / 1078  U1200    U1600  
Nathan ToILExperior TTC1075 / 1075  U1200    U1600    U1500  
Eric TamCA888 Table Tennis Center1072 / 1072  U1400    U1700    U1200    U1800    U1600    U1500  
Gavin SchwalbIL 1067 / 1067  YTH14  
Kevin AlexanderCO 1059 / 1052  U1400    U1700    U1200    U1800    U1500  
Ken RobbinsILLombard1046 / 1046  U1400  
Nitin FuldeoreILEOLA TT1038 / 1038  U1400    U1200    U1500  
Anthony TyILChi Slam TTC1026 / 1026  U1200    U1600  
Christopher NataliILNet & Paddle1026 / 1026  U1600    D3800  
John ChanILExperior TTC1009 / 1009  U1400    U1200    U1500  
Zita BayrILFox Valley TTC976 / 976  U1500    D3800  
Zhivko KuspovILNone969 / 969  U1400    U1700  
Arsalan AslamILExperior TTC953 / 978  U1000  
Ken RomeisWIMilwaukee TTC920 / 920  U1400    U1200    U1800    U1500  
Borton SzetoIL 920 / 920  U1400    U1000  
Anand SankaraILVernon Hills Park District918 / 918  U1400    U1200    U1500  
Jesse SlowikowskiILPeoria TTC905 / 905  U1400    U1200    U1600    U1000  
Frances FattaIL 900 / 900  U1000    D3800  
Roberto FattaILFox Valley TTC900 / 900  U1000    D3800  
Leonardo BarziILFox Valley TTC887 / 887  U1000  
Saye Vikram KarthikeyanILExperior TTC834 / 834  U1400    U1000  
Ashish VarshneyILChicago TTC828 / 828  U1000  
Julian AlbulescuIL 805 / 805  U1000  
Frank AguileraINHighland TTC777 / 777  U1400    U1700  
Tanmay VarshneyIL 757 / 757  U1000  
Dylan TranIL 756 / 756  U1200    U1600  
Chandra KothamasuWINYTTA748 / 748  U1000    U0800  
Daniel GarciaIL 716 / 716  U1200    U1000    U0800  
Denise RussoCAWestside TTC698 / 713  U1200    U1000    WOMEN    U0800  
Michael CurryILFox Valley TTC674 / 674  U0800  
Jay MongaIL 622 / 622  U1200  
Jason FongILschaumburg572 / 572  U1200    U0800  
Madhav SekharIL 571 / 571  U1000  
Keene HuynhILChi Slam TTC559 / 559  U1600  
Gencho StoykovIL 541 / 541  U1400    U1200    U1000    U0800  
Karthikeyan KrishanILBrian Bae TTC539 / 539  U1200    U1000  
Jeevith VeeraILEOLA TT537 / 537  U1000    U0800  
Lukas SalzigIL 531 / 531  U0800  
Bridget MaulILSPiN Chicago516 / 516  U1000    U0800  
Quinton SmithILExperior TTC502 / 502  U1200    U1000    U0800  
Meghna YellamrajuILFox Valley TTC500 / 500  U1000    YTH14  
Kyoko Keota'SphamWIMilwaukee TTC486 / 486  U1000  
Ved SekharIL 446 / 446  U1000  
Pranavsiva SureshkumarIL 441 / 441  U0800  
Katy LeeILExperior TTC430 / 430  U1200    U1000    U0800  
Lev PetryshynILExperior TTC430 / 430  U0800  
Abhijay KothamasuWINYTTA399 / 399  U0800  
Adhrit KiniILNone354 / 354  U0800  
Emily CaiWIMilwaukee TTC348 / 348  U1000    U0800  
Ekansh MohapatraIL 340 / 340  YTH14  
Karthikeyan Praghadeesh Brian Bae TTC332 / 332  U1200    U1000  
Atharva JoglekarIL 225 / 225  U0800  
Archi DamleILFox Valley TTC225 / 225  U0800  
Aditi GharpureIL 225 / 225  U0800  
Sam WalkerIL 0 / 0  YTH18  
Kevin Blank  0 / 0  U1400    U1700    U1800    U1600    U1500  
Eric FlandersIL 0 / 0  OVR50  
Parhum SalehiILKillerspin0 / 0  U1200    U1600  
Todd KanyIL 0 / 0  OVR50  
Chris MagnoIL 0 / 0  U1750  
Nishant DeshpandeWI 0 / 0  U1500  
Parker TurnipseedILKillerspin0 / 0  U1400    U1200    U1000  
Stanislav BalevIL 0 / 0  U1400    U1200    U1000    U0800  
James ColleyILFox Valley TTC0 / 0  U1600    U1500  
Sophie SharonILExperior TTC0 / 498  U1200    U1000  
Im KyunghaIL 0 / 0  WOMEN  
Jose MagnoILNone0 / 0  U1750  
Murali VaidyanathanIL 0 / 0  U1400    U1500  
Garrett GlatzhoferIL 0 / 0  U0800  
Karl BorgehammarIL 0 / 0  U0800  
Souresh BanerjeeILRockford TTC0 / 0  U1000  
Tom SharpILFox Valley TTC0 / 0  U1400    U1000    U1500  
Temitope Lanre OgunsanyaNG 0 / 0  OVR40  
Michael WalkerIL 0 / 0  U1000    U0800  
Total Players: 320Powered by OmniPong