Home Tournaments Member Access Director Access

2021 US National Table Tennis Championships - Players by Event

*** Unpaid entries are not being shown ***

    

Boys' Singles U15
Scheduled for: 07/05/2021 @ 1:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Nandan NareshILExperior TTC2482 / 2442 
Daniel TranTXNone2372 / 2354 
Darryl TsaoCASpartans TTC2362 / 2316 
Jensen FengCAICC2355 / 2348 
Charlie Jt WangNJLYTTC2331 / 2331 
Stanley HsuMDMDTTC2311 / 2313 
Andrew CaoTXNone2300 / 2230 
Hasan SaidovNYNone2243 / 2256 
Darius FahimiNJLily Yip TTC2218 / 2331 
Jacob BoydOHSamson Dubina Table Tennis Academy2217 / 2217 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Husen SaidovNYNone2184 / 2162 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Raymond ZhuCASpartans TTC2123 / 2103 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
James ZhangMDMDTTC2112 / 2091 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Arnav KhinvasaraCAICC2077 / 2141 
William WuMDMDTTC2067 / 2061 
William YangCAAfter School Learning Tree2064 / 2064 
Lance WeiMDMDTTC2027 / 2027 
Winston WuMDMDTTC1973 / 2018 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Alex LuoMNRochester TTC1928 / 1928 
Vignesh IyerCAOrange County TTA1919 / 1919 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Bryan ZengNCTriangle TTC1839 / 1839 
Bryce MilfordNCTriangle TTC1838 / 1838 
Kyler ChenNCNC international Table Tennis1827 / 1827 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Cliff LinNCTriangle TTC1810 / 1810 
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1809 / 1809 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Kurtus HsuMDMDTTC1695 / 1695 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Sai Anish Karth SivakumarCAICC1677 / 1677 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Austin ZhangCAAfter School Learning Tree1600 / 1600 
Ryan EkdahlCAICC1566 / 1566 
Samanyu GaneshGAEC Sports1500 / 1500 
Andrew A ChenCAAfter School Learning Tree1487 / 1387 
Liren ZhangMAWestford TTC1473 / 1473 
Vincent LiuCAAfter School Learning Tree1444 / 1444 
Michael ChangTXNone1430 / 1430 
Brighton HerronTXAustin TTC1394 / 1394 
Tanish BalamuruganCAICC1370 / 1370 
William NguyenCAAfter School Learning Tree1360 / 1360 
Anand KheraNYNone1360 / 1360 
Ayush BadariCAPower Pong1331 / 1331 
Nathanael HwangCAPower Pong1318 / 1318 
Teddy XuCAAfter School Learning Tree1221 / 1221 
Sivaraam VelayuthamCAFremont Table Tennis Academy1151 / 1151 
Eric LosupILExperior TTC1118 / 1118 
Neave JoyTXATTC1108 / 1108 
Vishruth DineshCANone1108 / 1108 
Mihir JoshiCAPong Planet927 / 927 
Adhrit KiniIL 924 / 924 
Vivaan ChandraCOSky High Table Tennis893 / 794 
William Sun Seattle Pacific TTC883 / 883 
Allen ShenWANone828 / 828 
Arden ShiNJPrinceton Pong791 / 791 
Ninaad HadgeNJNew Jersey TTC750 / 750 
Xianliang HeCASpartans TTC729 / 729 
Shriraam VelayuthamCAFremont Table Tennis Academy717 / 717 
Andrew WuCASVTTC - CA713 / 763 
Aiden LiuCANone687 / 687 
Daniel DotsonWAWest Central Table Tennis612 / 612 
Varin ChandraCOSky High Table Tennis593 / 593 
Sumedh SeetharamanCAFremont Table Tennis Academy542 / 542 
Andrew HuangCAGrace Lin TTC0 / 0 
William FengPA 0 / 0 
Total Entries: 77    

Boys' Singles U13
Scheduled for: 07/04/2021 @ 1:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Stanley HsuMDMDTTC2311 / 2313 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Winston WuMDMDTTC1973 / 2018 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Alex LuoMNRochester TTC1928 / 1928 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Kyler ChenNCNC international Table Tennis1827 / 1827 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Sai Anish Karth SivakumarCAICC1677 / 1677 
Jingfan FengCASVTTC1599 / 1599 
Steven EliassFLCentral Florida TTC1569 / 1569 
Liren ZhangMAWestford TTC1473 / 1473 
Michael ChangTXNone1430 / 1430 
Kef NooraniCASpartans TTC1408 / 1408 
Tanish BalamuruganCAICC1370 / 1370 
Nathanael HwangCAPower Pong1318 / 1318 
Sivaraam VelayuthamCAFremont Table Tennis Academy1151 / 1151 
Nathan L WangCAAfter School Learning Tree1138 / 1138 
Neave JoyTXATTC1108 / 1108 
Adhrit KiniIL 924 / 924 
Vivaan ChandraCOSky High Table Tennis893 / 794 
William Sun Seattle Pacific TTC883 / 883 
Arden ShiNJPrinceton Pong791 / 791 
Advik PradhanCAICC788 / 788 
Xianliang HeCASpartans TTC729 / 729 
Shriraam VelayuthamCAFremont Table Tennis Academy717 / 717 
Andrew WuCASVTTC - CA713 / 763 
Aiden LiuCANone687 / 687 
Samuel AltshulerMDMDTTC677 / 677 
Daniel DotsonWAWest Central Table Tennis612 / 612 
Varin ChandraCOSky High Table Tennis593 / 593 
Sumedh SeetharamanCAFremont Table Tennis Academy542 / 542 
Cody NguyenTXNone0 / 0 
William FengPA 0 / 0 
Caillou ChenCAGrace Lin TTC0 / 0 
Andrew HuangCAGrace Lin TTC0 / 0 
Total Entries: 41    

U2450
Scheduled for: 07/05/2021 @ 5:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Aziz ZarehbinCA888 Table Tennis Center2476 / 2442 
Ved ShethCAICC2411 / 2417 
Kai ZarehbinCA888 Table Tennis Center2407 / 2420 
A.J. CarneyNCTriangle TTC2406 / 2406 
Gabriel PerezPR 2405 / 2405 
Darryl TsaoCASpartans TTC2362 / 2316 
Zefeng ChenNYNone2356 / 2356 
Jensen FengCAICC2355 / 2348 
Carlos KoHINone2355 / 2355 
Paul DavidNY 2354 / 2354 
Charlie Jt WangNJLYTTC2331 / 2331 
Stanley HsuMDMDTTC2311 / 2313 
Andrew CaoTXNone2300 / 2230 
Jeff RuizCAAfter School Learning Tree2290 / 2290 
Tuan Dai Le MdCAOrange County TTA2284 / 2284 
Henrik ZhangCASpartans TTC2278 / 2272 
David RobertsWASeattle Pacific TTC2278 / 2278 
Linda ShuTXHITTA2249 / 2249 
Ashwin SankuratriCAICC2248 / 2298 
Hasan SaidovNYNone2243 / 2256 
Rudy MirandaCALATTA2239 / 2239 
Dan Seemiller JrTXEl Paso TTC2228 / 2228 
Kenneth PiniliCAICC2226 / 2226 
Darius FahimiNJLily Yip TTC2218 / 2331 
Rachel WangNCTriangle TTC2215 / 2228 
Thomas Pok-Yin YuPANone2201 / 2201 
Oluwole AyangadeGAAGTTA2201 / 2194 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Husen SaidovNYNone2184 / 2162 
Amber LiuGAAITTA2176 / 2019 
Igor FalchukILExperior TTC2169 / 2169 
Jason Situ Spartans TTC2169 / 2169 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Brandon GardnerTXDFW2157 / 2157 
Adedayo MokuoluNVLas Vegas TTC2156 / 2156 
Ishaan MahendrakarCAICC2150 / 2150 
Timothy KimCAGrace Lin TTC2150 / 2150 
Priyan JindalCASpartans TTC2147 / 2142 
Handson LiCATable Tennis America2146 / 2156 
James TherriaultCASacramento TTC2146 / 2146 
Steven GranaturovNYNison's TTC2144 / 2144 
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2141 / 2141 
Colin LemessyNYShoilie TTC2126 / 2126 
Raymond ZhuCASpartans TTC2123 / 2103 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
Joy LiTXNone2119 / 2119 
Ruslan RiabokonievUT 2116 / 2116 
Robert ShahnazariCAArarat TTC2114 / 2114 
Brian ZhaoTXAustin TTC2110 / 2110 
Niklas MoeCASanta Barbara Rec Center2102 / 2102 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Kylie LamCACalifornia Table Tennis2098 / 2110 
Jonathan HuCASpartans TTC2097 / 2097 
Victor MoragaCAOrange County TTA2090 / 2090 
Stephen YatvitskiyNYNison's TTC2085 / 2085 
Jackie FengPANone2084 / 2084 
Evan LaiTXNone2084 / 2084 
Taran TummalaCAPongPlanet2077 / 2077 
Arnav KhinvasaraCAICC2077 / 2141 
William WuMDMDTTC2067 / 2061 
William YangCAAfter School Learning Tree2064 / 2064 
Prajeet KanchiNJLily Yip TTC2064 / 2064 
Tiffany LamCAICC2060 / 2066 
Nathan LeeCASpartans TTC2060 / 2065 
Alireza KhatibiCASpartans TTC2060 / 2059 
Piotr SojaILExperior TTC2057 / 2057 
Seema CavaleWASeattle Pacific TTC2048 / 2048 
Sarthak PradhanCAICC2047 / 2057 
Reid GreenspanAZPhoenix Club - AZ2046 / 2046 
Ronald YuCAAfter School Learning Tree2033 / 2033 
Vivek KiniIL 2030 / 2030 
Lance WeiMDMDTTC2027 / 2027 
Daniel TangCASunset TTC2025 / 2025 
Kash NooraniCANone2023 / 2023 
Preston SteckleinNJLily Yip TTC2023 / 2023 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Michael LevinCAStickman Skill Center2009 / 2009 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Risheetha BhagawatulaNCTriangle TTC1983 / 1974 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Cary Ang  1971 / 1971 
Anushka OakTXNone1954 / 1954 
Thomas HaNVLas Vegas TTC1948 / 1948 
Medha KrishnaGAEC Sports1939 / 1934 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Jennyca FloresWAEl Paso TTC1908 / 1908 
Wayne CarneyNCTriangle TTC1891 / 1891 
Christian FunderbergMDMDTTC1876 / 1876 
Anvay DeshpandeCASwan Warriors TTC1858 / 1858 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Todd KlingerMDMDTTC1824 / 1824 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Clayton PavlicekTXAustin TTC1769 / 1769 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Tong Lai YuCAOrange County TTA1696 / 1696 
Andrea TangMAMATTBC1674 / 1674 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Diego AlmeidaTXNone1621 / 1621 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Anthony LuuCAICC1599 / 1599 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Michael Du PlessisMA 1503 / 1503 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Rohan TumkurTNAsheville TTC1478 / 1495 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Keith HemannTXNone1473 / 1473 
Total Entries: 118    

U2300
Scheduled for: 07/06/2021 @ 11:00A
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Jeff RuizCAAfter School Learning Tree2290 / 2290 
Tuan Dai Le MdCAOrange County TTA2284 / 2284 
Henrik ZhangCASpartans TTC2278 / 2272 
David RobertsWASeattle Pacific TTC2278 / 2278 
Sakda TimsuwanWASeattle Pacific TTC2251 / 2251 
Ashwin SankuratriCAICC2248 / 2298 
Hasan SaidovNYNone2243 / 2256 
Dan Seemiller JrTXEl Paso TTC2228 / 2228 
Kenneth PiniliCAICC2226 / 2226 
Darius FahimiNJLily Yip TTC2218 / 2331 
Rachel WangNCTriangle TTC2215 / 2228 
Thomas Pok-Yin YuPANone2201 / 2201 
Oluwole AyangadeGAAGTTA2201 / 2194 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Husen SaidovNYNone2184 / 2162 
Amber LiuGAAITTA2176 / 2019 
Igor FalchukILExperior TTC2169 / 2169 
Jason Situ Spartans TTC2169 / 2169 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Brandon GardnerTXDFW2157 / 2157 
Adedayo MokuoluNVLas Vegas TTC2156 / 2156 
Ishaan MahendrakarCAICC2150 / 2150 
Timothy KimCAGrace Lin TTC2150 / 2150 
Priyan JindalCASpartans TTC2147 / 2142 
Handson LiCATable Tennis America2146 / 2156 
James TherriaultCASacramento TTC2146 / 2146 
Steven GranaturovNYNison's TTC2144 / 2144 
Ian SeidenfeldMNTable Tennis Minnesota2143 / 2143 
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2141 / 2141 
Colin LemessyNYShoilie TTC2126 / 2126 
Raymond ZhuCASpartans TTC2123 / 2103 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
Joy LiTXNone2119 / 2119 
Ruslan RiabokonievUT 2116 / 2116 
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2115 / 2115 
Brian ZhaoTXAustin TTC2110 / 2110 
Janusz FraneczekILExperior TTC2104 / 2104 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Pradyuman Sai VijayakumarCASpartans TTC2102 / 2117 
Jonathan HuCASpartans TTC2097 / 2097 
Jerome VallarCAAfter School Learning Tree2090 / 2090 
Victor MoragaCAOrange County TTA2090 / 2090 
Stephen YatvitskiyNYNison's TTC2085 / 2085 
Jackie FengPANone2084 / 2084 
Evan LaiTXNone2084 / 2084 
Angelica ArellanoCAGrace Lin TTC2080 / 2080 
Taran TummalaCAPongPlanet2077 / 2077 
Arnav KhinvasaraCAICC2077 / 2141 
Daria FahimiNJLily Yip TTC2068 / 2112 
William WuMDMDTTC2067 / 2061 
Jiawen (john) BianILExperior TTC2066 / 2066 
Purvi SoniCAICC2065 / 2063 
Muskan GuptaCAICC2064 / 2143 
William YangCAAfter School Learning Tree2064 / 2064 
Prajeet KanchiNJLily Yip TTC2064 / 2064 
Tiffany LamCAICC2060 / 2066 
Nathan LeeCASpartans TTC2060 / 2065 
Alireza KhatibiCASpartans TTC2060 / 2059 
Piotr SojaILExperior TTC2057 / 2057 
David SakaiMDLas Vegas TTC2057 / 2057 
Seema CavaleWASeattle Pacific TTC2048 / 2048 
Sarthak PradhanCAICC2047 / 2057 
Reid GreenspanAZPhoenix Club - AZ2046 / 2046 
Natalie ChanCASpartans TTC2039 / 2091 
Ronald YuCAAfter School Learning Tree2033 / 2033 
Vivek KiniIL 2030 / 2030 
Lance WeiMDMDTTC2027 / 2027 
Daniel TangCASunset TTC2025 / 2025 
Kenny AuCASpartans TTC2023 / 1981 
Kash NooraniCANone2023 / 2023 
Preston SteckleinNJLily Yip TTC2023 / 2023 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Richard McafeeCOSky High Table Tennis2011 / 2011 
Michael LevinCAStickman Skill Center2009 / 2009 
Rachel OuNJTopspin - NJ2008 / 2008 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Risheetha BhagawatulaNCTriangle TTC1983 / 1974 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Cary Ang  1971 / 1971 
Rick MuellerTXAustin TTC1954 / 1954 
Eriel MarimonFLBroward TTC1950 / 1950 
Thomas HaNVLas Vegas TTC1948 / 1948 
Medha KrishnaGAEC Sports1939 / 1934 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Riley Marie EsquejoNVLas Vegas TTC1925 / 1925 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
Bogdan PalarzILExperior TTC1909 / 1909 
Jennyca FloresWAEl Paso TTC1908 / 1908 
Amoolya MenonNYWestchester TTC1900 / 1900 
Wayne CarneyNCTriangle TTC1891 / 1891 
Saahil JoshiCAPong Planet1883 / 1883 
Christian FunderbergMDMDTTC1876 / 1876 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Anvay DeshpandeCASwan Warriors TTC1858 / 1858 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Bryan ZengNCTriangle TTC1839 / 1839 
Bryce MilfordNCTriangle TTC1838 / 1838 
Steven TseCASacramento TTC1835 / 1835 
Todd KlingerMDMDTTC1824 / 1824 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Cliff LinNCTriangle TTC1810 / 1810 
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1809 / 1809 
Jeff MilfordNCTriangle TTC1802 / 1802 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Clayton PavlicekTXAustin TTC1769 / 1769 
Aria ShiNJPrinceton Pong1765 / 1765 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Gary FaganTXNone1750 / 1750 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Raza MawjeeCAFolsom TTC1728 / 1728 
Saisamhitha KanchanapellyGAAITTA1720 / 1722 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Tong Lai YuCAOrange County TTA1696 / 1696 
Kurtus HsuMDMDTTC1695 / 1695 
Alicia YuWASeattle Pacific TTC1695 / 1695 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Thomas TongCAAfter School Learning Tree1652 / 1652 
Aansh JhaMAWestford TTC1651 / 1651 
Emily KimCAGrace Lin TTC1637 / 1637 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Austin ZhangCAAfter School Learning Tree1600 / 1600 
Anthony LuuCAICC1599 / 1599 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Long NgoUTSalt Lake City Table Tennis1589 / 1589 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Martin MainsterNVReno-Sparks TTC1543 / 1543 
Ryousuke AdachiCAWestside TTC1537 / 1537 
Omar MoraCAGilbert TTC1530 / 1530 
Rodolfo UriasTXEl Paso TTC1507 / 1507 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Walter PoelzingORSouthern Oregon TTC1358 / 1358 
Pratyush MohantyTXDFWTT1244 / 1244 
Andrey BorovikORPTTC1091 / 1091 
Diego GallardoMXAfter School Learning Tree0 / 0 
Total Entries: 155    

U2200
Scheduled for: 07/06/2021 @ 3:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Oluwole AyangadeGAAGTTA2201 / 2194 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Bin Hai ChuFLBroward TTC2181 / 2181 
Igor FalchukILExperior TTC2169 / 2169 
Jason Situ Spartans TTC2169 / 2169 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Brandon GardnerTXDFW2157 / 2157 
Ishaan MahendrakarCAICC2150 / 2150 
Timothy KimCAGrace Lin TTC2150 / 2150 
Priyan JindalCASpartans TTC2147 / 2142 
Handson LiCATable Tennis America2146 / 2156 
James TherriaultCASacramento TTC2146 / 2146 
Steven GranaturovNYNison's TTC2144 / 2144 
Ian SeidenfeldMNTable Tennis Minnesota2143 / 2143 
Joey HuCAWCTTA2142 / 2142 
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2141 / 2141 
Ryan "the Nightmare" GibsonVACharlottesville and Richmond VA2128 / 2128 
Colin LemessyNYShoilie TTC2126 / 2126 
Raymond ZhuCASpartans TTC2123 / 2103 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
Joy LiTXNone2119 / 2119 
Ruslan RiabokonievUT 2116 / 2116 
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2115 / 2115 
Brian ZhaoTXAustin TTC2110 / 2110 
Janusz FraneczekILExperior TTC2104 / 2104 
Luis SujoFLNone2103 / 2103 
Niklas MoeCASanta Barbara Rec Center2102 / 2102 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Pradyuman Sai VijayakumarCASpartans TTC2102 / 2117 
Jonathan HuCASpartans TTC2097 / 2097 
Kayleigh CuiCAAfter School Learning Tree2091 / 2101 
Jerome VallarCAAfter School Learning Tree2090 / 2090 
Victor MoragaCAOrange County TTA2090 / 2090 
Stephen YatvitskiyNYNison's TTC2085 / 2085 
Jackie FengPANone2084 / 2084 
Hannah SongTXHITTA2080 / 2067 
Taran TummalaCAPongPlanet2077 / 2077 
Arnav KhinvasaraCAICC2077 / 2141 
Isabella XuNCTriangle TTC2069 / 2083 
Daria FahimiNJLily Yip TTC2068 / 2112 
William WuMDMDTTC2067 / 2061 
Jiawen (john) BianILExperior TTC2066 / 2066 
Purvi SoniCAICC2065 / 2063 
Muskan GuptaCAICC2064 / 2143 
William YangCAAfter School Learning Tree2064 / 2064 
Tiffany LamCAICC2060 / 2066 
Alireza KhatibiCASpartans TTC2060 / 2059 
Piotr SojaILExperior TTC2057 / 2057 
David SakaiMDLas Vegas TTC2057 / 2057 
Seema CavaleWASeattle Pacific TTC2048 / 2048 
Sarthak PradhanCAICC2047 / 2057 
Reid GreenspanAZPhoenix Club - AZ2046 / 2046 
Ronald YuCAAfter School Learning Tree2033 / 2033 
Vivek KiniIL 2030 / 2030 
Lance WeiMDMDTTC2027 / 2027 
Daniel TangCASunset TTC2025 / 2025 
Kenny AuCASpartans TTC2023 / 1981 
Kash NooraniCANone2023 / 2023 
Preston SteckleinNJLily Yip TTC2023 / 2023 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Rachel OuNJTopspin - NJ2008 / 2008 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Risheetha BhagawatulaNCTriangle TTC1983 / 1974 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Winston WuMDMDTTC1973 / 2018 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Cary Ang  1971 / 1971 
Rick MuellerTXAustin TTC1954 / 1954 
Eriel MarimonFLBroward TTC1950 / 1950 
Thomas HaNVLas Vegas TTC1948 / 1948 
Medha KrishnaGAEC Sports1939 / 1934 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Alex LuoMNRochester TTC1928 / 1928 
Ayllon GiladiCAOrange County TTA1928 / 1928 
Riley Marie EsquejoNVLas Vegas TTC1925 / 1925 
Vignesh IyerCAOrange County TTA1919 / 1919 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
Bogdan PalarzILExperior TTC1909 / 1909 
Jennyca FloresWAEl Paso TTC1908 / 1908 
Amoolya MenonNYWestchester TTC1900 / 1900 
Anil TumkurTNAsheville TTC1896 / 1895 
Mandy YuMNRochester TTC1891 / 1891 
Wayne CarneyNCTriangle TTC1891 / 1891 
Saahil JoshiCAPong Planet1883 / 1883 
David I. RubinNVLas Vegas TTC1880 / 1880 
Christian FunderbergMDMDTTC1876 / 1876 
Henry ChenCAGrace Lin TTC1876 / 1875 
Yang Seob MoonCASong Jeho TTC1874 / 1874 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Tashiya PiyadasaCACalifornia Table Tennis1861 / 1862 
Anvay DeshpandeCASwan Warriors TTC1858 / 1858 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Aarthi LoganathanMNTable Tennis Minnesota1853 / 1859 
Michael GopinTXEl Paso TTC1847 / 1847 
Bryan ZengNCTriangle TTC1839 / 1839 
Bryce MilfordNCTriangle TTC1838 / 1838 
Steven TseCASacramento TTC1835 / 1835 
Patty Martinez-WasserCASan Diego TTA1830 / 1830 
Kyler ChenNCNC international Table Tennis1827 / 1827 
Todd KlingerMDMDTTC1824 / 1824 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Carmen YuPANone1810 / 1810 
Cliff LinNCTriangle TTC1810 / 1810 
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1809 / 1809 
Amina BatkhuyagILExperior TTC1807 / 1807 
Jeff MilfordNCTriangle TTC1802 / 1802 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Luis M. CrescitelliCAOrange County TTA1799 / 1799 
Harry WangCALATTA1795 / 1795 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Rick MassothNMAlbuquerque TTC1783 / 1783 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Nick DotsonWAWest Central Table Tennis1775 / 1775 
Clayton PavlicekTXAustin TTC1769 / 1769 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Kevin YangNJNJTTC1761 / 1761 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Aditya OakTXHTTA1746 / 1746 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Brian RileyMDWestminster MD YMCA TTC1744 / 1744 
Tim StoyanovILExperior TTC1731 / 1731 
Jenny WangNJLYTTC1729 / 1729 
Nabil ShehadehILSchaumburg TTC1726 / 1726 
Saisamhitha KanchanapellyGAAITTA1720 / 1722 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Billy FuNVReno-Sparks TTC1712 / 1712 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Kurtus HsuMDMDTTC1695 / 1695 
Alicia YuWASeattle Pacific TTC1695 / 1695 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Sai Anish Karth SivakumarCAICC1677 / 1677 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
H. Q. YangALNorth Alabama TTC1662 / 1629 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Ed CohenNV 1654 / 1654 
Thomas TongCAAfter School Learning Tree1652 / 1652 
Aansh JhaMAWestford TTC1651 / 1651 
Emily KimCAGrace Lin TTC1637 / 1637 
Diego AlmeidaTXNone1621 / 1621 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Michele CarboneHI 1588 / 1588 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Ryan EkdahlCAICC1566 / 1566 
Kaylyn HurCA 1562 / 1562 
Steven FelsherMABTTC1557 / 1557 
Angela WuCASVTTC - CA1555 / 1555 
Vincent GreenNCTriangle TTC1539 / 1539 
Ryousuke AdachiCAWestside TTC1537 / 1537 
Omar MoraCAGilbert TTC1530 / 1530 
Rodolfo UriasTXEl Paso TTC1507 / 1507 
Michael Du PlessisMA 1503 / 1503 
Samanyu GaneshGAEC Sports1500 / 1500 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Stoyan StoychevILNone1483 / 1483 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Keith HemannTXNone1473 / 1473 
Geetha KrishnaGAEC Sports1468 / 1468 
Mari Mino-KenudsonMAMATTBC1460 / 1460 
Jonathan MannORPaddle Palace Club1449 / 1449 
Majid MehdizadehNV 1446 / 1446 
Vincent LiuCAAfter School Learning Tree1444 / 1444 
Walter PoelzingORSouthern Oregon TTC1358 / 1358 
Jenna S. VuongCAGrace Lin TTC1320 / 1320 
Chris MillerWVNova TTC1320 / 1320 
Efosa OsayimwenTXTexas Wesleyan University1307 / 1307 
Justin KobrinNVLee's TTC1256 / 1256 
Pratyush MohantyTXDFWTT1244 / 1244 
Diego GallardoMXAfter School Learning Tree0 / 0 
Total Entries: 182