Home Tournaments Member Access Director Access

2021 US National Table Tennis Championships - Players by Event

*** Unpaid entries are not being shown ***

    

Men's Singles
Scheduled for: 07/06/2021 @ 9:00A
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Xin ZhouCA888 Table Tennis Center2762 / 2749 
Sharon AlguettiNJNone2719 / 2719 
Yijun FengNYNew York University2667 / 2667 
Jishan LiangNCNC international Table Tennis2655 / 2650 
Mishel LevinskiNYNison's TTC2596 / 2604 
Dan LiuCAICC2595 / 2603 
Gal AlguettiNJNone2573 / 2573 
Earl James AltoCAAfter School Learning Tree2541 / 2541 
Sid NareshILExperior TTC2513 / 2511 
Jayden ZhouNJLYTTC2491 / 2502 
Nandan NareshILExperior TTC2482 / 2442 
Aziz ZarehbinCA888 Table Tennis Center2476 / 2442 
Ved ShethCAICC2411 / 2417 
Kai ZarehbinCA888 Table Tennis Center2407 / 2420 
A.J. CarneyNCTriangle TTC2406 / 2406 
Gabriel PerezPR 2405 / 2405 
Eliel SosisMANone2393 / 2392 
Sushant LebakaNJLily Yip TTC2383 / 2243 
Alex AverinNJLYTTC2380 / 2380 
Daniel TranTXNone2372 / 2354 
Darryl TsaoCASpartans TTC2362 / 2316 
Zefeng ChenNYNone2356 / 2356 
Carlos KoHINone2355 / 2355 
Paul DavidNY 2354 / 2354 
Tahl LeibovitzNYSpin NYC2354 / 2366 
Charlie Jt WangNJLYTTC2331 / 2331 
John James AltoCAAfter School Learning Tree2313 / 2313 
Stanley HsuMDMDTTC2311 / 2313 
Niraj OakTXNone2307 / 2307 
Andrew CaoTXNone2300 / 2230 
Daniel R. SeemillerINSouth Bend TTC2295 / 2295 
Jeff RuizCAAfter School Learning Tree2290 / 2290 
Tuan Dai Le MdCAOrange County TTA2284 / 2284 
David RobertsWASeattle Pacific TTC2278 / 2278 
Nishant LebakaNJLily Yip TTC2257 / 2270 
Sakda TimsuwanWASeattle Pacific TTC2251 / 2251 
Martin RogersCALATTA2251 / 2251 
Ashwin SankuratriCAICC2248 / 2298 
Hasan SaidovNYNone2243 / 2256 
Shashin ShodhanCAFremont Table Tennis Academy2241 / 2241 
Dan Seemiller JrTXEl Paso TTC2228 / 2228 
Kenneth PiniliCAICC2226 / 2226 
Anav GuptaNCAfter School Learning Tree2223 / 2174 
Johnard BaldonadoNVLas Vegas TTC2219 / 2219 
Darius FahimiNJLily Yip TTC2218 / 2331 
I-Han ChangCAPongPlanet2209 / 2209 
Oluwole AyangadeGAAGTTA2201 / 2194 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Husen SaidovNYNone2184 / 2162 
Igor FalchukILExperior TTC2169 / 2169 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Brandon GardnerTXDFW2157 / 2157 
Adedayo MokuoluNVLas Vegas TTC2156 / 2156 
Aryan JhaMAWestford TTC2147 / 2147 
Handson LiCASpartans TTC2146 / 2156 
Steven GranaturovNYNison's TTC2144 / 2144 
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2141 / 2141 
Bradley RobbinsNHBoston TTC2123 / 2123 
Ruslan RiabokonievUT 2116 / 2116 
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2115 / 2115 
James ZhangMDMDTTC2112 / 2091 
Brian ZhaoTXAustin TTC2110 / 2110 
Janusz FraneczekILExperior TTC2104 / 2104 
Stephen YatvitskiyNYNison's TTC2085 / 2085 
Jackie FengPANone2084 / 2084 
Evan LaiTXNone2084 / 2084 
Joshua AcevedoFLBroward TTC2076 / 2076 
Arthur (mike) TadiamanCASherman Oaks TTC2073 / 2073 
Jiawen (john) BianILExperior TTC2066 / 2066 
Prajeet KanchiNJLily Yip TTC2064 / 2064 
Nathan LeeCASpartans TTC2060 / 2065 
Piotr SojaILExperior TTC2057 / 2057 
Jerry VasquezNHLily Yip TTC2053 / 2053 
Reid GreenspanAZPhoenix Club - AZ2046 / 2046 
Ronald YuCAAfter School Learning Tree2033 / 2033 
Vivek KiniIL 2030 / 2030 
Daniel TangCASunset TTC2025 / 2025 
Kash NooraniCANone2023 / 2023 
Preston SteckleinNJLily Yip TTC2023 / 2023 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Michael LevinCAStickman Skill Center2009 / 2009 
Henry MccoullumPATrolley Car TTC1999 / 1999 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Cary Ang  1971 / 1971 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
Steven ChenCAAfter School Learning Tree1906 / 1906 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Michael GopinTXEl Paso TTC1847 / 1847 
Daniel DreanoNCTriangle TTC1804 / 1804 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Nick DotsonWAWest Central Table Tennis1775 / 1775 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Kevin YangNJNJTTC1761 / 1761 
Aditya OakTXHTTA1746 / 1746 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Brian RileyMDWestminster MD YMCA TTC1744 / 1744 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Steven KashaMABoston TTC1717 / 1717 
Tong Lai YuCAOrange County TTA1696 / 1696 
H. Q. YangALNorth Alabama TTC1662 / 1629 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Lingzhi XuCABalboa Park Activity Center1614 / 1614 
Long NgoUTSalt Lake City Table Tennis1589 / 1589 
Michele CarboneHI 1588 / 1588 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Martin MainsterNVReno-Sparks TTC1543 / 1543 
Rodolfo UriasTXEl Paso TTC1507 / 1507 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Jonathan MannORPaddle Palace Club1449 / 1449 
Wenhu LiuALNone1437 / 1437 
Gang WangALNorth Alabama TTC1419 / 1365 
Kef NooraniCASpartans TTC1408 / 1408 
Johnny WongCASacramento TTC1368 / 1368 
Walter PoelzingORSouthern Oregon TTC1358 / 1358 
Chris MillerWVNova TTC1320 / 1320 
Justin KobrinNVLee's TTC1256 / 1256 
Scott HunterIDWest Central Table Tennis1214 / 1214 
Frank YuWASeattle Pacific TTC1127 / 1127 
Eric LosupILExperior TTC1118 / 1118 
Anand KheraNYNone0 / 0 
Diego GallardoMXAfter School Learning Tree0 / 0 
Abraham MontuyNVNone0 / 0 
Lei ShiMDNone0 / 0 
Yong WangALNorth Alabama TTC0 / 0 
Naveen PokalaMONone0 / 0 
Yeqing BaoALNorth Alabama TTC0 / 0 
Total Entries: 131    

Men's 50+ Singles
Scheduled for: 07/04/2021 @ 7:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Niraj OakTXNone2307 / 2307 
Tuan Dai Le MdCAOrange County TTA2284 / 2284 
David RobertsWASeattle Pacific TTC2278 / 2278 
Sakda TimsuwanWASeattle Pacific TTC2251 / 2251 
Rudy MirandaCALATTA2239 / 2239 
Thomas Pok-Yin YuPANone2201 / 2201 
Thor J. TruelsonWASeattle Pacific TTC2200 / 2200 
Parviz MojaverianKSKansas City TTC2187 / 2187 
Bin Hai ChuFLBroward TTC2181 / 2181 
Adedayo MokuoluNVLas Vegas TTC2156 / 2156 
Jian ZhuangCASacramento TTC2156 / 2156 
James TherriaultCASacramento TTC2146 / 2146 
Colin LemessyNYShoilie TTC2126 / 2126 
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2115 / 2115 
Robert ShahnazariCAArarat TTC2114 / 2114 
Marius WechslerNJWest Jersey TTC2110 / 2110 
Janusz FraneczekILExperior TTC2104 / 2104 
Niklas MoeCASanta Barbara Rec Center2102 / 2102 
Jiawen (john) BianILExperior TTC2066 / 2066 
David SakaiMDLas Vegas TTC2057 / 2057 
Kyle DrakeTXDFWTT2025 / 2025 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Michael LevinCAStickman Skill Center2009 / 2009 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Rick MuellerTXAustin TTC1954 / 1954 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
David I. RubinNVLas Vegas TTC1880 / 1880 
Yang Seob MoonCASong Jeho TTC1874 / 1874 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Michael GopinTXEl Paso TTC1847 / 1847 
Luis M. CrescitelliCAOrange County TTA1799 / 1799 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Brian RileyMDWestminster MD YMCA TTC1744 / 1744 
Nabil ShehadehILSchaumburg TTC1726 / 1726 
Steven KashaMABoston TTC1717 / 1717 
H. Q. YangALNorth Alabama TTC1662 / 1629 
Sargent KolteryahnNV 1651 / 1651 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Michele CarboneHI 1588 / 1588 
Vincent GreenNCTriangle TTC1539 / 1539 
Ryousuke AdachiCAWestside TTC1537 / 1537 
Michael Du PlessisMA 1503 / 1503 
Justin BookeyCAWestside TTC1464 / 1464 
Majid MehdizadehNV 1446 / 1446 
Wenhu LiuALNone1437 / 1437 
Gang WangALNorth Alabama TTC1419 / 1365 
Chris MillerWVNova TTC1320 / 1320 
Scott HunterIDWest Central Table Tennis1214 / 1214 
Kelvin LeeILExperior TTC1110 / 1110 
Gilbert CabreraNVLas Vegas TTC1073 / 1073 
Wayne EvansCAAllen & Sons TTC891 / 891 
Yong WangALNorth Alabama TTC0 / 0 
Antonino BarberaCONone0 / 0 
Hermoselle RobinsonNVNone0 / 0 
Yeqing BaoALNorth Alabama TTC0 / 0 
Total Entries: 58    

U2300
Scheduled for: 07/06/2021 @ 11:00A
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Jeff RuizCAAfter School Learning Tree2290 / 2290 
Tuan Dai Le MdCAOrange County TTA2284 / 2284 
Henrik ZhangCASpartans TTC2278 / 2272 
David RobertsWASeattle Pacific TTC2278 / 2278 
Nishant LebakaNJLily Yip TTC2257 / 2270 
Keenan ZhouCASan Diego TTA2254 / 2095 
Sakda TimsuwanWASeattle Pacific TTC2251 / 2251 
Martin RogersCALATTA2251 / 2251 
Ashwin SankuratriCAICC2248 / 2298 
Hasan SaidovNYNone2243 / 2256 
Dan Seemiller JrTXEl Paso TTC2228 / 2228 
Rachel WangNCTriangle TTC2228 / 2228 
Kenneth PiniliCAICC2226 / 2226 
Johnard BaldonadoNVLas Vegas TTC2219 / 2219 
Darius FahimiNJLily Yip TTC2218 / 2331 
I-Han ChangCAPongPlanet2209 / 2209 
Thomas Pok-Yin YuPANone2201 / 2201 
Oluwole AyangadeGAAGTTA2201 / 2194 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Husen SaidovNYNone2184 / 2162 
Amber LiuGAAITTA2176 / 2019 
Igor FalchukILExperior TTC2169 / 2169 
Jason Situ Spartans TTC2169 / 2169 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Brandon GardnerTXDFW2157 / 2157 
Adedayo MokuoluNVLas Vegas TTC2156 / 2156 
Ishaan MahendrakarCAICC2150 / 2150 
Timothy KimCAGrace Lin TTC2150 / 2150 
Priyan JindalCASpartans TTC2147 / 2142 
Handson LiCASpartans TTC2146 / 2156 
James TherriaultCASacramento TTC2146 / 2146 
Steven GranaturovNYNison's TTC2144 / 2144 
Ian SeidenfeldMNTable Tennis Minnesota2143 / 2143 
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2141 / 2141 
Adam BobrowCAPing Pong Posse2134 / 2134 
Colin LemessyNYShoilie TTC2126 / 2126 
Connor LeeNJNone2125 / 2127 
Raymond ZhuCASpartans TTC2123 / 2103 
Bradley RobbinsNHBoston TTC2123 / 2123 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
Joy LiTXNone2119 / 2119 
Ruslan RiabokonievUT 2116 / 2116 
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2115 / 2115 
Brian ZhaoTXAustin TTC2110 / 2110 
Janusz FraneczekILExperior TTC2104 / 2104 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Pradyuman Sai VijayakumarCASpartans TTC2102 / 2117 
Jonathan HuCASpartans TTC2097 / 2097 
Jerome VallarCAAfter School Learning Tree2090 / 2090 
Victor MoragaCAOrange County TTA2090 / 2090 
Stephen YatvitskiyNYNison's TTC2085 / 2085 
Jackie FengPANone2084 / 2084 
Evan LaiTXNone2084 / 2084 
Angelica ArellanoCAGrace Lin TTC2080 / 2080 
Taran TummalaCAPongPlanet2077 / 2077 
Arnav KhinvasaraCAICC2077 / 2141 
Joshua AcevedoFLBroward TTC2076 / 2076 
Arthur (mike) TadiamanCASherman Oaks TTC2073 / 2073 
Daria FahimiNJLily Yip TTC2068 / 2112 
William WuMDMDTTC2067 / 2061 
Jiawen (john) BianILExperior TTC2066 / 2066 
Purvi SoniCAICC2065 / 2063 
Muskan GuptaCAICC2064 / 2143 
William YangCAAfter School Learning Tree2064 / 2064 
Prajeet KanchiNJLily Yip TTC2064 / 2064 
Tiffany LamCAICC2060 / 2066 
Nathan LeeCASpartans TTC2060 / 2065 
Alireza KhatibiCASpartans TTC2060 / 2059 
Piotr SojaILExperior TTC2057 / 2057 
David SakaiMDLas Vegas TTC2057 / 2057 
Jerry VasquezNHLily Yip TTC2053 / 2053 
Seema CavaleWASeattle Pacific TTC2048 / 2048 
Sarthak PradhanCAICC2047 / 2057 
Reid GreenspanAZPhoenix Club - AZ2046 / 2046 
Natalie ChanCASpartans TTC2039 / 2091 
Ryan LinMDMDTTC2037 / 2037 
Ronald YuCAAfter School Learning Tree2033 / 2033 
Jacob LeeNJNone2031 / 2031 
Vivek KiniIL 2030 / 2030 
Lance WeiMDMDTTC2027 / 2027 
Daniel TangCASunset TTC2025 / 2025 
Kenny AuCASpartans TTC2023 / 1981 
Kash NooraniCANone2023 / 2023 
Preston SteckleinNJLily Yip TTC2023 / 2023 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Richard McafeeCOSky High Table Tennis2011 / 2011 
Michael LevinCAStickman Skill Center2009 / 2009 
Rachel OuNJTopspin - NJ2008 / 2008 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Risheetha BhagawatulaNCTriangle TTC1983 / 1974 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Cary Ang  1971 / 1971 
Rick MuellerTXAustin TTC1954 / 1954 
Eriel MarimonFLBroward TTC1950 / 1950 
Thomas HaNVLas Vegas TTC1948 / 1948 
Medha KrishnaGAEC Sports1939 / 1934 
Anay ShiledarCAICC1937 / 1937 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Riley Marie EsquejoNVLas Vegas TTC1925 / 1925 
Mahadevan ArivazhakanCAWCTTA1918 / 1918 
Kevin LuTXNone1918 / 1918 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
Bogdan PalarzILExperior TTC1909 / 1909 
Jennyca FloresWAEl Paso TTC1908 / 1908 
Steven ChenCAAfter School Learning Tree1906 / 1906 
Amoolya MenonNYWestchester TTC1900 / 1900 
Wayne CarneyNCTriangle TTC1891 / 1891 
Saahil JoshiCAPong Planet1883 / 1883 
Christian FunderbergMDMDTTC1876 / 1876 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Anvay DeshpandeCASwan Warriors TTC1858 / 1858 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Bryan ZengNCTriangle TTC1839 / 1839 
Bryce MilfordNCTriangle TTC1838 / 1838 
Narender KanchiNJLYTTC1838 / 1838 
Steven TseCASacramento TTC1835 / 1835 
Bella GoodwinCASilicon Valley Table tennis1832 / 1832 
Todd KlingerMDMDTTC1824 / 1824 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Cliff LinNCTriangle TTC1810 / 1810 
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1809 / 1809 
Daniel DreanoNCTriangle TTC1804 / 1804 
Jeff MilfordNCTriangle TTC1802 / 1802 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Clayton PavlicekTXAustin TTC1769 / 1769 
Aria ShiNJPrinceton Pong1765 / 1765 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Brian WuNYNew York Indoor Sports Club1764 / 1764 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Gary FaganTXNone1750 / 1750 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Raza MawjeeCAFolsom TTC1728 / 1728 
Saisamhitha KanchanapellyGAAITTA1720 / 1722 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Steven KashaMABoston TTC1717 / 1717 
James BuckleyNYWestchester TTC1706 / 1706 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Kevin YuCACalifornia Table Tennis1697 / 1697 
Tong Lai YuCAOrange County TTA1696 / 1696 
Kurtus HsuMDMDTTC1695 / 1695 
Alicia YuWASeattle Pacific TTC1695 / 1695 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Max RogersCALATTA1690 / 1690 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Thomas TongCAAfter School Learning Tree1652 / 1652 
Aansh JhaMAWestford TTC1651 / 1651 
Emily KimCAGrace Lin TTC1637 / 1637 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Austin ZhangCAAfter School Learning Tree1600 / 1600 
Anthony LuuCAICC1599 / 1599 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Long NgoUTSalt Lake City Table Tennis1589 / 1589 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Martin MainsterNVReno-Sparks TTC1543 / 1543 
Ryousuke AdachiCAWestside TTC1537 / 1537 
Omar MoraCAGilbert TTC1530 / 1530 
Rodolfo UriasTXEl Paso TTC1507 / 1507 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Walter PoelzingORSouthern Oregon TTC1358 / 1358 
Pratyush MohantyTXDFWTT1244 / 1244 
Andrey BorovikORPTTC1091 / 1091 
Diego GallardoMXAfter School Learning Tree0 / 0 
Total Entries: 180    

U2200
Scheduled for: 07/06/2021 @ 3:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Keenan ZhouCASan Diego TTA2254 / 2095 
Oluwole AyangadeGAAGTTA2201 / 2194 
Patryk ZyworonekILExperior TTC2196 / 2196 
Bin Hai ChuFLBroward TTC2181 / 2181 
Igor FalchukILExperior TTC2169 / 2169 
Jason Situ Spartans TTC2169 / 2169 
Xianyao HeCASpartans TTC2160 / 2164 
Robert SunWASeattle Pacific TTC2158 / 2158 
Brandon GardnerTXDFW2157 / 2157 
Ishaan MahendrakarCAICC2150 / 2150 
Timothy KimCAGrace Lin TTC2150 / 2150 
Priyan JindalCASpartans TTC2147 / 2142 
Handson LiCASpartans TTC2146 / 2156 
James TherriaultCASacramento TTC2146 / 2146 
Steven GranaturovNYNison's TTC2144 / 2144 
Ian SeidenfeldMNTable Tennis Minnesota2143 / 2143 
Vinay ChandraCOSky High Table Tennis2141 / 2141 
Adam BobrowCAPing Pong Posse2134 / 2134 
Ryan "The Nightmare" GibsonVACharlottesville and Richmond VA2128 / 2128 
Colin LemessyNYShoilie TTC2126 / 2126 
Connor LeeNJNone2125 / 2127 
Raymond ZhuCASpartans TTC2123 / 2103 
Bradley RobbinsNHBoston TTC2123 / 2123 
Mu DuMDMDTTC2121 / 2139 
Joy LiTXNone2119 / 2119 
Ruslan RiabokonievUT 2116 / 2116 
Spenser Minh LamILSchaumburg TTC2115 / 2115 
Brian ZhaoTXAustin TTC2110 / 2110 
Janusz FraneczekILExperior TTC2104 / 2104 
Luis SujoFLNone2103 / 2103 
Niklas MoeCASanta Barbara Rec Center2102 / 2102 
Krish GandhiMAWestford TTC2102 / 2102 
Pradyuman Sai VijayakumarCASpartans TTC2102 / 2117 
Jonathan HuCASpartans TTC2097 / 2097 
Kayleigh CuiCAAfter School Learning Tree2091 / 2101 
Jerome VallarCAAfter School Learning Tree2090 / 2090 
Victor MoragaCAOrange County TTA2090 / 2090 
Stephen YatvitskiyNYNison's TTC2085 / 2085 
Jackie FengPANone2084 / 2084 
Hannah SongTXHITTA2080 / 2067 
Taran TummalaCAPongPlanet2077 / 2077 
Arnav KhinvasaraCAICC2077 / 2141 
Joshua AcevedoFLBroward TTC2076 / 2076 
Arthur (mike) TadiamanCASherman Oaks TTC2073 / 2073 
Isabella XuNCTriangle TTC2069 / 2083 
Daria FahimiNJLily Yip TTC2068 / 2112 
William WuMDMDTTC2067 / 2061 
Jiawen (john) BianILExperior TTC2066 / 2066 
Purvi SoniCAICC2065 / 2063 
Muskan GuptaCAICC2064 / 2143 
William YangCAAfter School Learning Tree2064 / 2064 
Tiffany LamCAICC2060 / 2066 
Alireza KhatibiCASpartans TTC2060 / 2059 
Piotr SojaILExperior TTC2057 / 2057 
David SakaiMDLas Vegas TTC2057 / 2057 
Jerry VasquezNHLily Yip TTC2053 / 2053 
Seema CavaleWASeattle Pacific TTC2048 / 2048 
Sarthak PradhanCAICC2047 / 2057 
Reid GreenspanAZPhoenix Club - AZ2046 / 2046 
Ryan LinMDMDTTC2037 / 2037 
Ronald YuCAAfter School Learning Tree2033 / 2033 
Jacob LeeNJNone2031 / 2031 
Vivek KiniIL 2030 / 2030 
Lance WeiMDMDTTC2027 / 2027 
Daniel TangCASunset TTC2025 / 2025 
Kenny AuCASpartans TTC2023 / 1981 
Kash NooraniCANone2023 / 2023 
Preston SteckleinNJLily Yip TTC2023 / 2023 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Mark KrautNVLee's TTC2014 / 2014 
Rachel OuNJTopspin - NJ2008 / 2008 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Risheetha BhagawatulaNCTriangle TTC1983 / 1974 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Winston WuMDMDTTC1973 / 2018 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Cary Ang  1971 / 1971 
Sean ChenCAAfter School Learning Tree1970 / 1970 
Alyssa KangNYNew York Indoor Sports Club1964 / 1982 
Rick MuellerTXAustin TTC1954 / 1954 
Eriel MarimonFLBroward TTC1950 / 1950 
Thomas HaNVLas Vegas TTC1948 / 1948 
Medha KrishnaGAEC Sports1939 / 1934 
Anay ShiledarCAICC1937 / 1937 
Zayd SyedILBrian Bae TTC1937 / 1937 
Alex LuoMNRochester TTC1928 / 1928 
Ayllon GiladiCAOrange County TTA1928 / 1928 
Riley Marie EsquejoNVLas Vegas TTC1925 / 1925 
Vignesh IyerCAOrange County TTA1919 / 1919 
Kevin LuTXNone1918 / 1918 
Mahadevan ArivazhakanCAWCTTA1918 / 1918 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
Bogdan PalarzILExperior TTC1909 / 1909 
Jennyca FloresWAEl Paso TTC1908 / 1908 
Steven ChenCAAfter School Learning Tree1906 / 1906 
Amoolya MenonNYWestchester TTC1900 / 1900 
Anil TumkurTNAsheville TTC1896 / 1895 
Mandy YuMNRochester TTC1891 / 1891 
Wayne CarneyNCTriangle TTC1891 / 1891 
Saahil JoshiCAPong Planet1883 / 1883 
David I. RubinNVLas Vegas TTC1880 / 1880 
Christian FunderbergMDMDTTC1876 / 1876 
Henry ChenCAGrace Lin TTC1876 / 1875 
Yang Seob MoonCASong Jeho TTC1874 / 1874 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Tashiya PiyadasaCACalifornia Table Tennis1861 / 1862 
Anvay DeshpandeCASwan Warriors TTC1858 / 1858 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Aarthi LoganathanMNTable Tennis Minnesota1853 / 1859 
Michael GopinTXEl Paso TTC1847 / 1847 
Bryan ZengNCTriangle TTC1839 / 1839 
Narender KanchiNJLYTTC1838 / 1838 
Bryce MilfordNCTriangle TTC1838 / 1838 
Steven TseCASacramento TTC1835 / 1835 
Bella GoodwinCASilicon Valley Table tennis1832 / 1832 
Patty Martinez-WasserCASan Diego TTA1830 / 1830 
Kyler ChenNCNC international Table Tennis1827 / 1827 
Todd KlingerMDMDTTC1824 / 1824 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Carmen YuPANone1810 / 1810 
Cliff LinNCTriangle TTC1810 / 1810 
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1809 / 1809 
Amina BatkhuyagILExperior TTC1807 / 1807 
Daniel DreanoNCTriangle TTC1804 / 1804 
Jeff MilfordNCTriangle TTC1802 / 1802 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Luis M. CrescitelliCAOrange County TTA1799 / 1799 
Harry WangCALATTA1795 / 1795 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Rick MassothNMAlbuquerque TTC1783 / 1783 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Nick DotsonWAWest Central Table Tennis1775 / 1775 
Clayton PavlicekTXAustin TTC1769 / 1769 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Brian WuNYNew York Indoor Sports Club1764 / 1764 
Kevin YangNJNJTTC1761 / 1761 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Aditya OakTXHTTA1746 / 1746 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Brian RileyMDWestminster MD YMCA TTC1744 / 1744 
Tim StoyanovILExperior TTC1731 / 1731 
Jenny WangNJLYTTC1729 / 1729 
Nabil ShehadehILSchaumburg TTC1726 / 1726 
Saisamhitha KanchanapellyGAAITTA1720 / 1722 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Steven KashaMABoston TTC1717 / 1717 
Billy FuNVReno-Sparks TTC1712 / 1712 
James BuckleyNYWestchester TTC1706 / 1706 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Kevin YuCACalifornia Table Tennis1697 / 1697 
Kurtus HsuMDMDTTC1695 / 1695 
Alicia YuWASeattle Pacific TTC1695 / 1695 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Max RogersCALATTA1690 / 1690 
Sai Anish Karth SivakumarCAICC1677 / 1677 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
H. Q. YangALNorth Alabama TTC1662 / 1629 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Ed CohenNV 1654 / 1654 
Thomas TongCAAfter School Learning Tree1652 / 1652 
Aansh JhaMAWestford TTC1651 / 1651 
Emily KimCAGrace Lin TTC1637 / 1637 
Diego AlmeidaTXNone1621 / 1621 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Michele CarboneHI 1588 / 1588 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Ryan EkdahlCAICC1566 / 1566 
Kaylyn HurCA 1562 / 1562 
Steven FelsherMABTTC1557 / 1557 
Angela WuCASVTTC - CA1555 / 1555 
Vincent GreenNCTriangle TTC1539 / 1539 
Ryousuke AdachiCAWestside TTC1537 / 1537 
Omar MoraCAGilbert TTC1530 / 1530 
Michael Du PlessisMA 1503 / 1503 
Samanyu GaneshGAEC Sports1500 / 1500 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Stoyan StoychevILNone1483 / 1483 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Keith HemannTXNone1473 / 1473 
Geetha KrishnaGAEC Sports1468 / 1468 
Mari Mino-KenudsonMAMATTBC1460 / 1460 
Jonathan MannORPaddle Palace Club1449 / 1449 
Majid MehdizadehNV 1446 / 1446 
Vincent LiuCAAfter School Learning Tree1444 / 1444 
Walter PoelzingORSouthern Oregon TTC1358 / 1358 
Jenna S. VuongCAGrace Lin TTC1320 / 1320 
Chris MillerWVNova TTC1320 / 1320 
Efosa OsayimwenTXTexas Wesleyan University1307 / 1307 
Justin KobrinNVLee's TTC1256 / 1256 
Pratyush MohantyTXDFWTT1244 / 1244 
Joseph BrunoCAFremont Table Tennis Academy846 / 846 
Diego GallardoMXAfter School Learning Tree0 / 0 
Anand KheraNYNone0 / 0 
Total Entries: 205    

U2000
Scheduled for: 07/05/2021 @ 7:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Kenny AuCASpartans TTC2023 / 1981 
John P. OchsnerWASeattle Pacific TTC2016 / 2016 
Sean ReddyNYHiTT1999 / 1999 
Wai M. WongCASVTTC1994 / 1994 
Krzysztof PerkowskiILExperior TTC1976 / 1976 
Derrick ConeAZArizona1974 / 1974 
Winston WuMDMDTTC1973 / 2018 
Sho MiyazakiNYNYISC1972 / 1972 
Johnny YamCASacramento TTC1971 / 1971 
Cary Ang  1971 / 1971 
Sean ChenCAAfter School Learning Tree1970 / 1970 
Rick MuellerTXAustin TTC1954 / 1954 
Thomas HaNVLas Vegas TTC1948 / 1948 
Anay ShiledarCAICC1937 / 1937 
Alex LuoMNRochester TTC1928 / 1928 
Ayllon GiladiCAOrange County TTA1928 / 1928 
Riley Marie EsquejoNVLas Vegas TTC1925 / 1925 
Vignesh IyerCAOrange County TTA1919 / 1919 
Mahadevan ArivazhakanCAWCTTA1918 / 1918 
Kevin LuTXNone1918 / 1918 
Stephen HochmanMDWestminster MD YMCA TTC1913 / 1913 
Bogdan PalarzILExperior TTC1909 / 1909 
Jennyca FloresWAEl Paso TTC1908 / 1908 
Steven ChenCAAfter School Learning Tree1906 / 1906 
Helen LiNVLee's TTC1903 / 1903 
Amoolya MenonNYWestchester TTC1900 / 1900 
Anil TumkurTNAsheville TTC1896 / 1895 
Mandy YuMNRochester TTC1891 / 1891 
Wayne CarneyNCTriangle TTC1891 / 1891 
Saahil JoshiCAPong Planet1883 / 1883 
David I. RubinNVLas Vegas TTC1880 / 1880 
Christian FunderbergMDMDTTC1876 / 1876 
Henry ChenCAGrace Lin TTC1876 / 1875 
Kagan FengCAICC1873 / 1873 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Reginald SoteroMDPotomac County TTC1861 / 1861 
Tashiya PiyadasaCACalifornia Table Tennis1861 / 1862 
Anvay DeshpandeCASwan Warriors TTC1858 / 1858 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Michael GopinTXEl Paso TTC1847 / 1847 
Bryan ZengNCTriangle TTC1839 / 1839 
Bryce MilfordNCTriangle TTC1838 / 1838 
Narender KanchiNJLYTTC1838 / 1838 
Kyler ChenNCNC international Table Tennis1827 / 1827 
Todd KlingerMDMDTTC1824 / 1824 
Arnav JainNJLYTTC1815 / 1815 
Carmen YuPANone1810 / 1810 
Cliff LinNCTriangle TTC1810 / 1810 
Tsetsen BatkhuyagILExperior TTC1809 / 1809 
Amina BatkhuyagILExperior TTC1807 / 1807 
Daniel DreanoNCTriangle TTC1804 / 1804 
Jeff MilfordNCTriangle TTC1802 / 1802 
Ronald MeeksTXEl Paso TTC1801 / 1801 
Luis M. CrescitelliCAOrange County TTA1799 / 1799 
Sky ShatzNVNone1796 / 1796 
Harry WangCALATTA1795 / 1795 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Rick MassothNMAlbuquerque TTC1783 / 1783 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Nick DotsonWAWest Central Table Tennis1775 / 1775 
Robert TreitelNHNashua TTC1771 / 1771 
Clayton PavlicekTXAustin TTC1769 / 1769 
Aria ShiNJPrinceton Pong1765 / 1765 
Brian WuNYNew York Indoor Sports Club1764 / 1764 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Kevin YangNJNJTTC1761 / 1761 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Gary FaganTXNone1750 / 1750 
Aditya OakTXHTTA1746 / 1746 
Yanko StoykovILExperior TTC1746 / 1746 
Brian RileyMDWestminster MD YMCA TTC1744 / 1744 
Tim StoyanovILExperior TTC1731 / 1731 
Jenny WangNJLYTTC1729 / 1729 
Raza MawjeeCAFolsom TTC1728 / 1728 
Nabil ShehadehILSchaumburg TTC1726 / 1726 
Saisamhitha KanchanapellyGAAITTA1720 / 1722 
Jason LiuGAAITTA1717 / 1719 
Steven KashaMABoston TTC1717 / 1717 
Red-Riley RapinanCAAfter School Learning Tree1712 / 1712 
Billy FuNVReno-Sparks TTC1712 / 1712 
Jacob KarrasWINone1708 / 1708 
James BuckleyNYWestchester TTC1706 / 1706 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Kevin YuCACalifornia Table Tennis1697 / 1697 
Kurtus HsuMDMDTTC1695 / 1695 
Alicia YuWASeattle Pacific TTC1695 / 1695 
James WuGAAITTA1692 / 1692 
Max RogersCALATTA1690 / 1690 
Sai Anish Karth SivakumarCAICC1677 / 1677 
Alfred EstrellaNVLas Vegas TTC1665 / 1665 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
H. Q. YangALNorth Alabama TTC1662 / 1629 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Ed CohenNV 1654 / 1654 
Aansh JhaMAWestford TTC1651 / 1651 
Sargent KolteryahnNV 1651 / 1651 
Emily KimCAGrace Lin TTC1637 / 1637 
Diego AlmeidaTXNone1621 / 1621 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Lingzhi XuCABalboa Park Activity Center1614 / 1614 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Austin ZhangCAAfter School Learning Tree1600 / 1600 
Jingfan FengCASVTTC1599 / 1599 
Anthony LuuCAICC1599 / 1599 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Michele CarboneHI 1588 / 1588 
Jason KimCASong Jeho TTC1578 / 1578 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Ryan EkdahlCAICC1566 / 1566 
Kaylyn HurCA 1562 / 1562 
Frank ZandpourCAOrange County TTA1559 / 1559 
Steven FelsherMABTTC1557 / 1557 
Angela WuCASVTTC - CA1555 / 1555 
Vincent GreenNCTriangle TTC1539 / 1539 
Ryousuke AdachiCAWestside TTC1537 / 1537 
William LauCANone1534 / 1534 
Steven NelsonNVOrange County TTA1533 / 1533 
Omar MoraCAGilbert TTC1530 / 1530 
Rodolfo UriasTXEl Paso TTC1507 / 1507 
Michael Du PlessisMA 1503 / 1503 
Samanyu GaneshGAEC Sports1500 / 1500 
Shane WilhelmORSacramento TTC1490 / 1490 
Andrew A ChenCAAfter School Learning Tree1487 / 1387 
Stoyan StoychevILNone1483 / 1483 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Keith HemannTXNone1473 / 1473 
Geetha KrishnaGAEC Sports1468 / 1468 
Dave C. FullenOHSpin & Smash TTPPC1467 / 1467 
Justin BookeyCAWestside TTC1464 / 1464 
Genelia WilliamCATable Tennis America1463 / 1463 
Mari Mino-KenudsonMAMATTBC1460 / 1460 
Jonathan MannORPaddle Palace Club1449 / 1449 
Yong JiCASong Jeho TTC1449 / 1449 
Priya VenkateramanCONone1448 / 1448 
Kamran AzimzadehCASan Diego TTA1448 / 1448 
Majid MehdizadehNV 1446 / 1446 
Vincent LiuCAAfter School Learning Tree1444 / 1444 
Brian HayesNVLas Vegas TTC1437 / 1437 
Michael ChangTXNone1430 / 1430 
Gang WangALNorth Alabama TTC1419 / 1365 
Kef NooraniCASpartans TTC1408 / 1408 
Brighton HerronTXAustin TTC1394 / 1394 
Sarah ZhuCANone1394 / 1394 
Tanish BalamuruganCAICC1370 / 1370 
William NguyenCAAfter School Learning Tree1360 / 1360 
Anand KheraNYNone1360 / 1360 
Sean MastersonCAWestminster TTC1357 / 1357 
Eva HarrisonILNone1337 / 1337 
Jenna S. VuongCAGrace Lin TTC1320 / 1320 
Chris MillerWVNova TTC1320 / 1320 
Efosa OsayimwenTXTexas Wesleyan University1307 / 1307 
Akshara BadriCANone1289 / 1289 
Justin KobrinNVLee's TTC1256 / 1256 
Mark JohnsonCAICC1247 / 1247 
Pratyush MohantyTXDFWTT1244 / 1244 
Scott HunterIDWest Central Table Tennis1214 / 1214 
Vishruth DineshCANone1108 / 1108 
Krishna NandakumarCANone935 / 935 
Joseph BrunoCAFremont Table Tennis Academy846 / 846 
Advik PradhanCAICC788 / 788 
William FengPA 0 / 0 
Naveen PokalaMONone0 / 0 
Diego GallardoMXAfter School Learning Tree0 / 0 
Anand KheraNYNone0 / 0 
Total Entries: 169    

U1800
Scheduled for: 07/05/2021 @ 3:00P
StateClubRatings
Seed / Elig
 
Nader FahimiNJNone1867 / 1867 
Dariah FengCAICC1866 / 1483 
Michael YehCAAfter School Learning Tree1856 / 1766 
Luis M. CrescitelliCAOrange County TTA1799 / 1799 
Sky ShatzNVNone1796 / 1796 
Greg DanielsNCBowmar TTC1792 / 1792 
Anthony CavazosCAAlameda TTC1785 / 1785 
Rick MassothNMAlbuquerque TTC1783 / 1783 
Dario LeonciniNYPingpod1781 / 1781 
Nick DotsonWAWest Central Table Tennis1775 / 1775 
Sean LingCATable Tennis America1764 / 1764 
Kevin YangNJNJTTC1761 / 1761 
Steven Thanhtan NguyenCAAfter School Learning Tree1758 / 1758 
Gary FaganTXNone1750 / 1750 
Scott WoodINSpin Block1735 / 1735 
Tim StoyanovILExperior TTC1731 / 1731 
Jenny WangNJLYTTC1729 / 1729 
Raza MawjeeCAFolsom TTC1728 / 1728 
Red-Riley RapinanCAAfter School Learning Tree1712 / 1712 
Billy FuNVReno-Sparks TTC1712 / 1712 
Jacob KarrasWINone1708 / 1708 
James BuckleyNYWestchester TTC1706 / 1706 
Aidan ChenCAAfter School Learning Tree1705 / 1705 
Kevin YuCACalifornia Table Tennis1697 / 1697 
Tong Lai YuCAOrange County TTA1696 / 1696 
Max RogersCALATTA1690 / 1690 
Sai Anish Karth SivakumarCAICC1677 / 1677 
Alfred EstrellaNVLas Vegas TTC1665 / 1665 
Gautam KathiravanCAAfter School Learning Tree1664 / 1664 
Junjie LinWASeattle Pacific TTC1662 / 1662 
H. Q. YangALNorth Alabama TTC1662 / 1629 
Sayan DeyCAFremont Table Tennis Academy1659 / 1659 
Kyler HuCATable Tennis America1659 / 1659 
Diyan ShahCAICC1658 / 1658 
Adam DavisUTTable Tennis training and event center1657 / 1657 
Ed CohenNV 1654 / 1654 
Thomas TongCAAfter School Learning Tree1652 / 1652 
Aansh JhaMAWestford TTC1651 / 1651 
Sargent KolteryahnNV 1651 / 1651 
Emily KimCAGrace Lin TTC1637 / 1637 
Diego AlmeidaTXNone1621 / 1621 
Jarvis CheungTX 1621 / 1621 
Lingzhi XuCABalboa Park Activity Center1614 / 1614 
Aaryan JainNJLYTTC1609 / 1609 
Austin ZhangCAAfter School Learning Tree1600 / 1600 
Jingfan FengCASVTTC1599 / 1599 
Phong DaoNVReno-Sparks TTC1595 / 1595 
Michele CarboneHI 1588 / 1588 
Alla LantsmanNJWest Jersey TTC1567 / 1567 
Ryan EkdahlCAICC1566 / 1566 
Christopher BeckettNJLily Yip TTC1566 / 1566 
Kaylyn HurCA 1562 / 1562 
Frank ZandpourCAOrange County TTA1559 / 1559 
Stephen KornegayTXUSATT1559 / 1559 
Steven FelsherMABTTC1557 / 1557 
Angela WuCASVTTC - CA1555 / 1555 
Alan YouNVNone1540 / 1540 
Vincent GreenNCTriangle TTC1539 / 1539 
William LauCANone1534 / 1534 
Steven NelsonNVOrange County TTA1533 / 1533 
Omar MoraCAGilbert TTC1530 / 1530 
Rodolfo UriasTXEl Paso TTC1507 / 1507 
Michael Du PlessisMA 1503 / 1503 
Paul NielsenNYGenesee Valley TTC1501 / 1501 
Samanyu GaneshGAEC Sports1500 / 1500 
Ricardo (ody) SevillaNV 1497 / 1497 
Andrew A ChenCAAfter School Learning Tree1487 / 1387 
Stoyan StoychevILNone1483 / 1483 
Rohan TumkurTNAsheville TTC1478 / 1495 
Jonathan MalespinLABaton Rouge TTC1477 / 1477 
Keith HemannTXNone1473 / 1473 
Liren ZhangMAWestford TTC1473 / 1473 
Mohanned NassarNYPingpod1473 / 1473 
Geetha KrishnaGAEC Sports1468 / 1468 
Dave C. FullenOHSpin & Smash TTPPC1467 / 1467 
Justin BookeyCAWestside TTC1464 / 1464 
Genelia WilliamCATable Tennis America1463 / 1463 
Mari Mino-KenudsonMAMATTBC1460 / 1460 
Jonathan MannORPaddle Palace Club1449 / 1449 
Yong JiCASong Jeho TTC1449 / 1449 
Priya VenkateramanCONone1448 / 1448 
Kamran AzimzadehCASan Diego TTA1448 / 1448 
Majid MehdizadehNV 1446 / 1446 
Vincent LiuCAAfter School Learning Tree1444 / 1444 
Brian HayesNVLas Vegas TTC1437 / 1437 
Wenhu LiuALNone1437 / 1437 
Michael ChangTXNone1430 / 1430 
Gang WangALNorth Alabama TTC1419 / 1365 
Kef NooraniCASpartans TTC1408 / 1408 
Li DongUTSalt Lake City Table Tennis1399 / 1399 
Brighton HerronTXAustin TTC1394 / 1394 
Sarah ZhuCANone1394 / 1394 
Tanish BalamuruganCAICC1370 / 1370 
Johnny WongCASacramento TTC1368 / 1368 
Dario FerrariNY 1365 / 1365 
William NguyenCAAfter School Learning Tree1360 / 1360 
Anand KheraNYNone1360 / 1360 
Walter PoelzingORSouthern Oregon TTC1358 / 1358 
Sean MastersonCAWestminster TTC1357 / 1357 
Eva HarrisonILNone1337 / 1337 
Ayush BadariCAPower Pong1331 / 1331 
Jenna S. VuongCAGrace Lin TTC1320 / 1320 
Chris MillerWVNova TTC1320 / 1320 
George PirumyanWAWest central table tennis1319 / 1319 
Nathanael HwangCAPower Pong1318 / 1318 
Efosa OsayimwenTXTexas Wesleyan University1307 / 1307 
Glenn S. EscapeOHColumbus TTC1299 / 1299 
Akshara BadriCANone1289 / 1289 
Justin KobrinNVLee's TTC1256 / 1256 
Shivas KheraNYNone1255 / 1255 
Aden HuCAWCTTA1254 / 1254 
Stewart MiyashiroHI 1249 / 1249 
Mark JohnsonCAICC1247 / 1247 
Pratyush MohantyTXDFWTT1244 / 1244 
Anthony TyILChi Slam TTC1243 / 1243 
Teddy XuCAAfter School Learning Tree1221 / 1221 
Scott HunterIDWest Central Table Tennis1214 / 1214 
Alfred GrahamCAGilbert Table Tennis Center1213 / 1213 
Abigail YuMNRochester TTC1163 / 1163 
Sivaraam VelayuthamCAFremont Table Tennis Academy1151 / 1151 
Isabella LuoMNRochester TTC1144 / 1144 
Priyanka Supraja BalajiCAICC1140 / 1140 
Mimi PetersenCAConcord TTC1135 / 1135 
Frank YuWASeattle Pacific TTC1127 / 1127 
Eric LosupILExperior TTC1118 / 1118 
Kelvin LeeILExperior TTC1110 / 1110 
Neave JoyTXATTC1108 / 1108 
Vishruth DineshCANone1108 / 1108 
Gigi ZengNVReno-Sparks TTC986 / 986 
Cheryl HuCAJonathan TTA949 / 949 
Krishna NandakumarCANone935 / 935 
Mihir JoshiCAPong Planet927 / 927 
Adhrit KiniIL 924 / 924 
Vivaan ChandraCOSky High Table Tennis893 / 794 
William Sun Seattle Pacific TTC883 / 883 
Joseph BrunoCAFremont Table Tennis Academy846 / 846 
Allen ShenWANone828 / 828 
Evelyn YuanNJNew Jersey TTC812 / 812 
Anya ShanbhagMNTable Tennis Minnesota796 / 796 
Arden ShiNJPrinceton Pong791 / 791 
Advik PradhanCAICC788 / 788 
Angie MiyashiroHIHawaii782 / 782 
Ninaad HadgeNJNew Jersey TTC750 / 750 
Xianliang HeCASpartans TTC729 / 729 
Shriraam VelayuthamCAFremont Table Tennis Academy717 / 717 
Aiden LiuCANone687 / 687 
Daniel DotsonWAWest Central Table Tennis612 / 612 
Varin ChandraCOSky High Table Tennis593 / 593 
Sumedh SeetharamanCAFremont Table Tennis Academy542 / 542 
Katy LeeILExperior TTC374 / 374 
Tianze ShenCAAfter School Learning Tree0 / 0 
Anand KheraNYNone0 / 0 
Andrew HuangCAGrace Lin TTC0 / 0 
William FengPA 0 / 0 
Yong WangALNorth Alabama TTC0 / 0 
Naveen PokalaMONone0 / 0 
Yeqing BaoALNorth Alabama TTC0 / 0 
Total Entries: 157